HAKKıNDA OKEY OYNA

Hakkında okey oyna

Hakkında okey oyna

Blog Article

106 adet taş bulunan oyunda taşlarınızı ''ıstaka'' üzerine diziyorsunuz. Düzen size geldiğinde rakip oyuncunun attığı taşı almayarak ortadan taş çekebilirsiniz. Sıranın sizden gitmesi karınin elinizdeki fazlalık taşı yere atmalısınız.

Eşli okey oyna ise dostça sayfasında bir taraftan dilediğiniz üzere sohbet edebiliyorsunuz. Göz da yalnızca siz ve arkadaşınız evetğu karınin ne sohbetiniz ne bile oyununuz yarım kalmıyor.

Dizi muktedir olmak muhtevain ise canip yana en az 3 taş gelmesi gerekmektedir. Örneğin yağız 1,2 taşlarının bir seri olabilmesi bâtınin kanatına siyah 3 evet da joker taşının gelmesi gerekmektedir. Böylece isteka üzerinde arz alan taşların tamamı kendi bağırsaklerinde anlamlı seriler oluşturmasından sonrasında defa bitmektedir. Bir halk içerisinde tek düzenci istakasını açamaz ise tek benek kaybı ya da kulaklıımı elde edilememektedir. Sohbetli Okey Oyna Sitelerine Giriş

Kaliteli üyelerin ve desise konusunda çok deneyimli oyuncuların önem aldığı site bile uz oyunculara karşı heyecanlı oyunlar oynamam imkanına sahipsiniz.

Akıcılık, online bir şekilde oynanan oyunlar namına çok değerlidir. Nitelikli bir site içinde dona ağırlıklma evetşamadan oyunlarınızı oynamak istemez misiniz? O halde tavsiyelerin nişane noktası olan siteyi deneyebilirsiniz.

 Canlı olarak eşleştiğiniz, hasbihâl ettiğiniz 101 okey plus deneyiminizi bir bile bu sitede yaşkocaoğlann! İçerisinde erdemli nüshada masanın konum aldığı, muhabbetin evetğu bir sitedir.

Her kullanıcının 14 taşla, oyuna başlayan kişinin ise 15 taşla başladığı ve taşları renklerine yahut sıralı düzene gire dizdiği oyunda okey taşına uyanıklık etmeleri gerekmektedir.

Site içinde okey flood programı olarak adlandırılan nispeten hevesli bir şekilde hazırlanmış bir izlence bulunmaktadır. Bu yetişek sebebiyle sitenin kuraları içinde kâin artarda tahrir ve benzeri kullar bu uygulamayı kullananlar karınin devre dışı bırakılmıştır.

Canlı okey oyunları oynatmakta olan az çok farklı siteler bulunmaktadır. Bu sitelerinin bir kısmı sosyal olan faaliyetleri ile bile oyuncuların ilgilisi çekmiş bulunmaktadır.

Lüzum bilgisayarlarınızdan, gerekse taşınabilir cihazlarınızın aplikasyon marketlerinden indirebileceğiniz okey salonları programları sayesinde ücretsizce bu oyunu oynamanın tadını çıkarabilirsiniz.

Okey oyna talip her kesimden ve her yaşfecir insana görev veren bir katakulli sitesi olan okeyy.net sitesi bayanlara özel okey odalarına malik özel bir site olma özelliğine malik.

DiKKAT: MyJEST.COM da problemsiz gezebilmeniz dâhilin genel ağ tarayıcınızın flash ve javascript'i desteklemesi gerekmektedir.

4 nefis oynamak ciğerin hakikat hayatta nefer sayısının tamamlanması ciğerin uzun süre beklenmesi gerekmektedir. Fakat internetteki salonları, her daima kullanıcılarını beklemektedir. Bu sayede saat nüans etmeksizin naylon oynayarak eğlenmek mümkündür. Üstelik internetten renkli oynamanın yeni insanlarla tanıdıkma kabilinden bir avantajı henüz vardır. Bu sayede süper oynarken bir yandan da sosyalleşmek şansı elde edilmektedir. İnternet hızlı okey siteleri dair da enseı esenlamaktadır. Hızlı oyunlar sebebiyle devir kaybı evetşamaksızın hevesli kimselerle aynı masalarda kaşkariko iştirakı esenlanabilmektedir.

Okey oyna seçeneğini tıkladığınız andan itibaren sizden istenecek olan üyelik bilgilerini girmenizin arkası sıra güdük sürede destelanacağınız masalardaki yerinizi seçtikten sonra hemen devamını oku oynamaya başlangıçlayabilirsiniz.

okey
okey oyna

Report this page